Home: Gallery

Szczęście dziecka nie jest jedynym celem, do którego dążymy; chcemy także by dziecko stawaÅ‚o siÄ™ budowniczym samego siebie…

​

Rozpoczęliśmy rekrutację na rok szkolny 2023/2024
do przedszkola,
zapraszamy do kontaktu !

Nasza Misja

MisjÄ… naszej szkoÅ‚y jest stworzenie warunków dla wszechstronnego rozwoju dzieci.

Dobre Przedszkole Montessori
Fort 47a

ul. Forteczna 5

Węgrzce

Rekrutacja na rok szkolny 2022/2023. Trwa !

Montessori

Edukacja Montessori pomaga dzieciom rozwijać ich osobowość i potencjał.

​

Nasze Przedszkole realizuje program Ministerstwa Edukacji Narodowej i podlega kontrolom i nadzorowi pedagogicznemu Kuratorium OÅ›wiaty w Krakowie. Dobra SzkoÅ‚a i Przedszkole Montessori to kameralne placówki, które pracujÄ…c w oparciu o koncepcjÄ™ Marii Montessori pomagajÄ… w wychowaniu samodzielnego, wierzÄ…cego we wÅ‚asne siÅ‚y oraz szanujÄ…cego innych ludzi i Å›wiat – czÅ‚owieka.

Charakter i specyfika naszego przedszkola sprzyja Å‚atwemu odnalezieniu siÄ™ dziecka w nowej dla nich rzeczywistoÅ›ci szkolnej, nie pomijajÄ…c przy tym dzieci mÅ‚odszych (dzieci z koÅ„ca roku, a także tych które na skutek reformy rozpoczynajÄ… edukacjÄ™ o rok wczeÅ›niej).

Napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
dobra.szkola.montessori@gmail.com

FINAL